OSP Borzechów

Jednostka OSP Borzechów- Włączona do Krajowego Sytemu Ratowniczo Gaśniczego -KSRG

Jednostka posiada łącze selektywne z Miejskim Stanowiskiem Kierowania oraz monitoring

Zarząd:

  1. Prezes - Edward Jarzynka tel. 815111071 kom. 509679694,
  2. Naczelnik - Mirosław Rejmak tel. 698137380,
  3. Z-ca Naczelnika - Bieniek Rafał tel. 695987662
  4. Skarbnik - Kazimiera Pęcak tel. 815111090,
  5. Gospodarz - Józef Wilkołazki tel. 815111092,
  6. Sekretarz - Mirosław Gałat tel. 815111021,
  7. Kronikarz - Czesław Wysocki tel. 697545297,
  8. Kierowca - Bieniek Rafał tel. 695987662
  9. Kierowca - Krzysztof Zgliniecki tel. 502539737

Komisja rewizyjna:

  1. Przewodniczący - Karol Kwiatkowski
  2. Sekretarz - Krzysztof Zgliniecki
  3. Członek - Tomasz Skic

Ilość członków: 42

Podstawowe wyposażenie:

  1. MAN TGM
  2. Lublin 3 - GLM,
  3. Motopompa elektryczna,
  4. Motopompa szlamowa,
  5. Agregat prądotwórczy z najaśnicami,
  6. Piła do drewna STIHL,
  7. Drabina DW-10,
  8. Sprzęt do ratownictwa technicznego,
  9. Sprzęt do ratownictwa medycznego,
  10. Aparaty powietrzne.
Powrót