Tutaj jesteś AKTUALNOŚCI 17 października br. w Lubelskim...

Aktualności

17 października br. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie odbędzie się konferencja Od startup’u do globalnego sukcesu – sztuka skalowania biznesu.

17 października br. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie odbędzie się konferencja Od startup’u do globalnego sukcesu – sztuka skalowania biznesu.

03.10.2019

Będzie to  pierwsze organizowane przez Województwo Lubelskie spotkanie, które w sposób kompleksowy podejmie tematykę związaną z umiędzynarodowieniem i skalowaniem  biznesu. Przedsiębiorcy, instytucje otoczenia biznesu, jednostki samorządu terytorialnego i inni zainteresowani uczestnicy spotkania w sposób kompleksowy uzyskają wiedzę w zakresie  finansowania, modeli wsparcia oraz współczesnych narzędzi do skalowania biznesu, tj. digital marketing czy e-commerce.

 

Bardzo proszę o umieszczenie zaproszenia na Państwa stronach internetowych i w mediach społecznościowych oraz rozpowszechnienie informacji wśród lokalnych przedsiębiorców.

 

Zapisów można dokonywać na stronie http://invest.lubelskie.pl/pl/aktualnosc/konferencja-od-startupu-do-globalnego-sukcesu-sztuka-skalowania-biznesu  Liczba miejsc jest ograniczona.

 

W razie pytań proszę o kontakt.

 

Pozdrawiam,

Urszula Nieściur

 

Departament Gospodarki i Wspierania Przedsiębiorczości

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie

Oddział Wspierania Przedsiębiorczości

  1. Artura Grottgera 4
    20-029 Lublin
    tel. (81) 537 16 18

wew. 418

 

 

 

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH: https://umwl.bip.lubelskie.pl/index.php?id=1088

 

Powrót