Tutaj jesteś AKTUALNOŚCI KIERMASZ WIELKANOCNY PRODUKTÓW...

Aktualności

KIERMASZ WIELKANOCNY PRODUKTÓW REGIONALNYCH I TRADYCYJNYCH

KIERMASZ WIELKANOCNY PRODUKTÓW REGIONALNYCH I TRADYCYJNYCH

27.03.2019
Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie zaprasza w dniach od 11 do 14 kwietnia 2019 roku w Lublinie.

KIERMASZ WIELKANOCNY PRODUKTÓW REGIONALNYCH I TRADYCYJNYCH

 

Dzień dobry,

 

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie organizuje KIERMASZ WIELKANOCNY PRODUKTÓW REGIONALNYCH I TRADYCYJNYCH, który odbędzie się w dniach od 11 do 14 kwietnia 2019 roku w Lublinie.

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w  Kiermaszu Wielkanocnym zlokalizowanym w Lublinie.

 

Podczas organizowanego Festiwalu będzie możliwość degustacji i zakupów produktów żywnościowych oraz rękodzieła przez odwiedzających, a szczególnie tych poszukiwanych w okresie przedświątecznym. Wielkanocny Kiermasz Produktów Regionalnych i Tradycyjnych jest imprezą cykliczną i w tym roku odbędzie się po raz kolejny. W tegorocznym święcie wielkanocnych smakołyków będzie uczestniczyło jak zawsze wielu wystawców pochodzących z województwa lubelskiego. Podczas Festiwalu będzie można zaopatrzyć się zarówno w wyroby rękodzieła ludowego jak i zakupić upominki dla bliskich oraz wielkanocne potrawy i produkty żywnościowe. Bardzo ważne, że na naszym Festiwalu wystawiają się producenci, dlatego będzie można także bezpośrednio z nimi porozmawiać o tajnikach przygotowań świątecznych ozdób, czy potraw.

 

Udział w Kiermaszu jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają wszystkim zakwalifikowanym uczestnikom domki / namioty wystawiennicze do sprzedaży i prezentacji swoich produktów. Podczas organizowanego przedsięwzięcia chcemy zapewnić odwiedzającym możliwość degustacji i zakupów produktów poszukiwanych w okresie przedświątecznym.

 

Osoba wystawiająca swój produkt spożywczy powinna posiadać aktualne badania zdrowotne wymagane przy kontakcie z żywnością. Proszę również o zwrócenie uwagi na właściwą, zgodną z wymaganiami sanitarnymi ekspozycję prezentowanych produktów. Jeżeli będą Państwo prowadzili sprzedaż swoich wyrobów, należy pamiętać o wymogach polskiego prawa z zakresu finansów i należytego dokumentowania prowadzonej sprzedaży, np. obowiązek posiadania kasy fiskalnej. Podczas udziału w imprezie promującej produkty wielkanocne prosimy także o estetyczne przygotowanie Państwa prezentacji. Kiermasz będzie odbywał się w godzinach od 11.00-18.00.

 

Zgłoszenie uczestnictwa należy przesłać na załączonym poniżej formularzu w terminie do dnia 28 marca 2019 roku, na adres e mail:

PAWEL.CHYLA@LUBELSKIE.PL lub dostarczyć osobiście do siedziby Departamentu Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich, Lublin ul. M.

Curie-Skłodowskiej 3 (pokój 607). Zgłoszenia dostarczone po terminie nie będą brane pod uwagę przy wyborze wystawców. Informujemy, że przysłanie przez Państwa zgłoszenia jest jednocześnie zobowiązaniem do uczestnictwa w Kiermaszu, po zaakceptowaniu przez organizatorów.

 

W ZAŁĄCZENIU FORMULARZ UCZESTNICTWA W KIERMASZU.

FORMULARZ UCZESTNICTWA W KIERMASZU, plik: Rozszerzenie: doc, Rozmiar: [137.50 KB]

 

 LINK DO STRONY Z INFORMACJĄ:

 HTTP://LUBELSKIE.KSOW.PL/NEWS/ENTRY/14249-OGLASZAMY-NABOR-WYSTAWCOW-NA-KIERMASZ-WIELKAN.HTML

 

Z wyrazami szacunku,

 Rafał Serej

 tel. 81 44 16 538

Powrót