Tutaj jesteś AKTUALNOŚCI Stowarzyszenie Centrum Artystyczne...

Aktualności

Stowarzyszenie Centrum Artystyczne „Teatr w Remizie” zaprasza na bezpłatne warsztaty artystyczne dla dzieci z Gminy Borzechów

Stowarzyszenie Centrum Artystyczne „Teatr w Remizie” zaprasza na bezpłatne warsztaty artystyczne dla dzieci z Gminy Borzechów

14.01.2019
Zajęcia odbędą się w Teatrze w Remizie w Łączkach-Pawłówku w dniach 9-15 luty w godz. 10.00-14.00.

Stowarzyszenie Centrum Artystyczne „Teatr w Remizie” zaprasza na bezpłatne warsztaty artystyczne dla dzieci z Gminy Borzechów. Zajęcia odbędą się w Teatrze w Remizie w Łączkach-Pawłówku w dniach 9-15 luty w godz. 10.00-14.00.

Warsztaty będą obejmowały zajęcia muzyczne, teatralne i plastyczno-archeologiczne, na których młodzi uczestnicy będą mieli okazję poznać zabawy teatralne, metody gry aktorskiej oraz elementy charakteryzacji czy choreografii pod okiem specjalistów z zakresu improwizacji, zabawy głosem i ciałem. Cykl warsztatów rozwinie u dzieci kreatywność, zdolności artystyczne, manualne, pobudzi do zwiększenia wiary we własne możliwości, a także nauczy pracy zespołowej.

Inicjatywa ma na celu wspieranie dzieci w ich przygodzie ze sztuką, wyrównywanie szans pomiędzy rówieśnikami i dowodzi, że pochodząc z niewielkich miejscowości, można osiągnąć sukces.

Podsumowaniem projektu będzie udział uczestników warsztatów w spektaklu „Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i stołek” , wystawionym razem z aktorami Teatru Czytelni Dramatu Centrum Kultury w Lublinie. Pokaz spektaklu odbędzie się 15. lutego o godz. 14.00 w Teatrze w Remizie.

Zajęcia dla dzieci w wieku 8-12 lat.

Zgłoszenia przyjmujemy do 31. stycznia.

Kontakt:

teatralnelato@gmail.com

tel: 694437773

 

Partnerzy: Teatr Czytelni Dramatu, Gmina Borzechów

Patroni medialni: Radio Lublin, e-teatr.pl

Projekt realizowany w ramach programu "Moje miejsce na Ziemi" Fundacji Orlen „Dar Serca”

Powrót