Tutaj jesteś AKTUALNOŚCI Spiszmy się jak na rolników przystało !

Aktualności

logo GUS

Spiszmy się jak na rolników przystało !

28.10.2020
od 1.09 do 30.11.2020 r.

Powszechny Spis Rolny trwa od 1.09.2020 do 30.11.2020 r

Rolniku wejdź na stronę: spisrolny.gov.pl i spisz się online. Jest to najwygodniejsza dla Ciebie forma wypełnienia obowiązku spisowego. Pozwala bowiem na dostęp do formularza spisowego w dowolnie wybranym momencie, tj. o dowolnej godzinie, zarówno rano jak i wieczorem, a w przypadku niedokończenia wypełniania ankiety można się wylogować i w ciągu kilku dni zalogować ponownie by zakończyć jej wypełnianie. Poza tym możesz przekazać informacje o swoim gospodarstwie rolnym wykorzystując w tym celu dowolne urządzenie, czyli smartfon, tablet, laptop lub też komputer stacjonarny. Przez Internet można się spisać od 1 września do 30 listopada 2020 r. Jeśli będziesz miał jakąkolwiek trudność ze spisaniem zadzwoń na Infolinię spisową: 22 279 99 99. Spisz się jak na rolnika przystało”.

Spisu można dokonać samodzielnie na dwa sposoby:

·            poprzez formularz internetowy, dostępny wraz z instrukcją do logowania na stronie internetowej GUS: https://spisrolny.gov.pl.

·         telefonicznie - w przypadku braku dostępu do Internetu – kontaktując się z infolinią spisową na numer 22 279 99 99 wew. 1 i wybrać opcję „Spisz się przez telefon”.

Prosimy również o zamieszczenie informacji o spisie w prowadzonych przez Pañstwa mediach społecznościowych, takich jak: Facebook, Twitter, itp. Będziemy też wdzięczni za wykorzystanie w miarę możliwości systemów powiadomień, e-dzienników, list mailingowych i innych kanałów przeznaczonych do przekazywania informacji mieszkañcom gminy.

 


plakat samospisu

Powrót